Nakup delov!!

Ki se nanašajo na VW

Moderator: moderatorji

Nakup delov!!

OdgovorNapisal/-a dado1986 » Torek 2.3.2010 20:09:40

zanima me če so teli deli kej vredni al je to bol kitajski šit

KLIK

ker bom zdele cel podvozje obnavlu pa bom rabu kr neki novih delov?

Lp Dejan
dado1986

Kraj: Okolica Ljubljane

OdgovorNapisal/-a caravellegl » Torek 2.3.2010 22:11:03

Kaj pa boš obnavlu?...
Sam sem tudi že neki stvari na podvozju menjal... pa pr podvozju se ne splača šparat, tak da... Qerlenkerji ponavad škripjo (tak iuiuiuiuiuiu...) ko premzaš...sam js si ne bi upal dat takih za 10 EUR gor...je neki dela, tak da se pomojem ne splača 2x na leto menjat...sicer pa ne vem, morda so pa vredi (bo Anton čez kako leto povedu :D ). Js bom vsekakor naročil (na eni strani sem jih že menjal pa glej ga zlomka, čez eno leto pa so sedaj še na drugi hin, sam js se takrat še nism ukavarjal z e-bay variantami pa sm na original dal bajnih 80 EUR za oba- torej za eno stran) one na kaefer&co za mislim okrog 24 po komadu - torej za eno stran cca. 50 (namesto 80 in namesto 10). Mnda so isti proizvajalec kt original, saj ma ta tudi neke za 10 EUR. Mam raje dal cajta mir :)
Ko boš delu, dej kej poslikej, da vidim česa vse se boš lotu, k mene tud še neki dela čaka - en zvok se proizvaja med vožnjo k me moti, sam mislim, da so amortizerji.
l.p.
BANO
Uporabniški avatar
caravellegl

Kraj: ljubno ob savinji

OdgovorNapisal/-a dules » Torek 2.3.2010 22:12:31

malo povprašaj še v sloveniji da te ne bo potem stalo več kakor pa da bi za isto stvar dal v sloveniji , s tem da moreš tlele računati še poštnino pa če nimaš plačila preko kartice oz aconta registriranega še plačilo za nakazilo v tujino
dules

OdgovorNapisal/-a dado1986 » Torek 2.3.2010 22:44:51

ja to je zdej tko, namen mam zamenat vse selene, ležaje, vse razno razne puše, pa bi rad dal eno tako ugodno rešitev, da ne bom čez en mesec spet menu pa da se ne bo budget preveč stanjšu. Ker bom prešaltu na 17col feltne, pa motor bo mal težji, pa spuščen bo za 7cm, disk zavore spredaj 288-zdej so 238, pa zadi disk zavore 245-zdej so pa bobni. Hočm to naredt da ne bom desetkrat zderu, ker bom dal vse roke speskat pa prašno barvat, da mam pol mer za 2-5let aja gre se pa za VW T3
dado1986

Kraj: Okolica Ljubljane

Vrni se na Razna vprašanja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost