Nekaj o VW T1

Ki se nanašajo na VW

Moderator: moderatorji

Nekaj o VW T1

OdgovorNapisal/-a rokv92 » Ponedeljek 11.8.2014 13:30:13

Živjo
To vprašanje leti na vse bivše sli trenutne uporabnike VW T1 ali kogarkoli, ki se na jih spozna :)
Razmišljam o nabavi VW T1, a preden se za karkoli odločim, me zanima, koliko stroškov je s takim kombijem po vseh končanih obnovah, ko je vozilo v nekem zadovoljivem končnem stanju? S tem mislim razne registracije, dovoljenja, vsa papirologija. In kako pogosto se pri tako starem vozilu stvari pokvarijo?
rokv92

Moja vozila: nič še

Re: Nekaj o VW T1

OdgovorNapisal/-a fušar » Nedelja 17.8.2014 14:18:31

rokv92 napisal/-a:Živjo
To vprašanje leti na vse bivše sli trenutne uporabnike VW T1 ali kogarkoli, ki se na jih spozna :)
Razmišljam o nabavi VW T1, a preden se za karkoli odločim, me zanima, koliko stroškov je s takim kombijem po vseh končanih obnovah, ko je vozilo v nekem zadovoljivem končnem stanju? S tem mislim razne registracije, dovoljenja, vsa papirologija. In kako pogosto se pri tako starem vozilu stvari pokvarijo?

Živjo
Stroški z takim vozilom kar se tiče "papirologije", kot si napisal so ravno taki kot z navadnim hroščem :D
Glede okvar je pa čisto odvisno v kakšno "zadovoljivo "stanje imaš namen kombi spravit oziroma v kakšnem stanju ga boš kupil 8)
Upam da sem ti kaj pomagal glede odločitve :lol:
LP J&I
......................
1961 VW T1
1967 VW Hrošč
1975 VW T2 Marjetica
Uporabniški avatar
fušar

Vrni se na Razna vprašanja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost