cabrio hrošč se poseda?

Karoserijski problemi, barvanje, klepanje......

Moderator: moderatorji

cabrio hrošč se poseda?

OdgovorNapisal/-a sergio » Četrtek 15.2.2007 20:11:39

kot nov uporabnik foruma bi prosil za vašo pomoč pri obnovi svojega hroščeka:) zadeva je sledeča: avto je bil predelan v cabrio ampak je bil kasneje odvržen, sedaj imam avto doma jaz in ga čaka lepše obdobje:) opazil sem, da je med vrati in karoserijo neenakomerna reža, torej na podnu takšna kot bi mogla bit ampak ko se približa proti kljuki je vse večja in to že tolko, da se niti vrata ne morejo več zakleniti ker se ključavnica ne dotakne tistega kaveljčka na karoseriji. torej kaj morm menjat in na kaj morm bit pozorn da popravim takorekoč ""sesedanje""...?
že vnaprej hvala za pomoč!
sergio

OdgovorNapisal/-a Klemen Klemen » Četrtek 15.2.2007 20:43:07

To je pa glih kontra, kar bi od cabria pričakoval! :?: :roll:
Uporabniški avatar
Klemen Klemen

Kraj: Lj- Smartno

OdgovorNapisal/-a izzy » Četrtek 15.2.2007 22:04:14

tole je pa res mal nenavadno :shock:
a si preveru, da nimaš mogoče kaj z panti narobe :?:

po logiki, bi verjetno avto (neojačan) zlezel skupaj, se pravi, da bi bila reža spodaj večja in bi se zadeva stisnila pri vrhu vrat :?
TopChop - enjoy the difference.
Uporabniški avatar
izzy

Kraj: Ĺ entjernej

OdgovorNapisal/-a CRC » Nedelja 18.2.2007 2:06:00

Po moji oceni gre za napako , ki se rada dogaja če ne paziš in je nastala pri varjenju. Veliko "mojstrov" v strahu da se avto ne bo sesedel našpona avto narazen in se potem loti varjenja ojačitev. Ne vedo pa da je hrošč tudi brez teh dovolj močen (most) in če upoštevano da se vari in materjal okoli njih pri ohlajanju krči in ker so ponavadi ojačitve spodaj, ti vari spodaj potegnejo avto "skupi" in še povečajo reže zgoraj.Predlagam da se da avto na "kleparsko mizo" in z hidravljiko popravi reže. Karkoli drugega ,ti bo zamudno in vklučuje resna dela na karoseriji.
Upam ,da sem bil v pomoč.
Lep pozdrav
CRC

OdgovorNapisal/-a sergio » Ponedeljek 19.2.2007 18:58:31

ker finta je v tem, da ko sm avto dobu je bla tista reža neenakomerna sam na desni strani.pol ko sm pa avto dvignal na levi strani, da sm menjal gumo se je pa pojavla takšna reža tud na levi strani...predvideval sm, da ko ga bom nazaj dol spustu, da bo vse ok ampak je tak ostala.odprto mam možnost, da menjam karoserijo pa jo pol odrežem, sam bi vseen rad to obdržal ker mam drgač prevč dela.

pa hvala za odgovore..ej bug..kolk me pridejo podni?oba komada..
sergio

OdgovorNapisal/-a variax » Ponedeljek 19.2.2007 23:48:52

to je pa čudn, nebi se ti smel tkole krivit, že zarad mosta ne... kokr je tadej reku, na mizo pa da se stegne... to pa majo v vsaki klepariji...
variax

OdgovorNapisal/-a sergio » Torek 27.2.2007 19:44:09

ok..pol bom pa probal narest tako varjanto k so pr bug customs (bug če smem :D )pr tistem bugsterju k ma ojačitev med vrati..to bi pomojem rešlo zadevo pa še varnost pri trku bi bla.pa še nekaj da ne odpiram nove teme: kaj bi mi rekla komisija kateri bi pelal avto da mi ga oceni kot starodobnika, če je na njem ta ojačitev, pošvasani podi zaradi rje pa še neki deli iz letnika 72?al morjo bit 66 tak ko je moj avto?
sergio

OdgovorNapisal/-a CRC » Torek 27.2.2007 22:20:30

Komot ampak lej pr men niso tiste ojačitve tm zato ker drgač ne bi avto skup stal , ampak so ble dane tja zaradi vizualnega efekta. Priznam pa da se avto velik lepš obnaša z njimi. Predlagam da najprej ugotoviš zakaj je tvoj avto tolk mehek
CRC

Vrni se na Karoserija

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov